logo

صمیم پاکان نامی

تشریفات عروسی در اشتهارد

تشریفات عروسی در اشتهارد

تشریفات عروسی چیست؟

به برگزاری صفر تا صد یک مراسم عروسی که به وسیله ی موسسه های تشریفات عروسی صورت می گیرد تشریفات عروسی گفته می شود.

تشریفات عروسی در اشتهارد

مهم ترین شرط تشریفات عروسی بررسی و مطابقت آن با سلیقه و خواسته ی عروس ها و دامادها می باشد.شرکت صمیم پاکان نامی آماده ارائه خدماتی اعم از ارائه کليه خدمات تشريفات مجالس .تعیین تم تولد وگل ارایی.بادکنک آرایی و جشن تعیین جنسیت و صفر تا صد مجالس عروسی....فرستادن آشپز و کمک آشپر همراه با پرسنل جهت پذیرایی و سرو غذا و زيباسازي شهري، تعمير و نگهداري، ارائه خدمات عمومي وسرایداری و نگهبانی و نظافتي اعم از نظافت اماکن و معابر عمومي و خصوصي مجتمع هاي تجاري اداري مسکوني، اجراي کليه المانهاي شهري، رنگ آميزي، جدول کشي، آذين بندي، اجرا و نگهداري فضاي سبز، امور باغباني، خريد و فروش و صادرات و واردات کليه کالاهاي مجاز بازرگاني – اخذ و اعطاي نمايندگي از شرکت و موسسات داخلي و خارجي – اخذ وام و تسهيلات ريالي و ارزي و گشايش اعتبارات اسنادي (ال سي) براي شرکت از کليه بانکها و موسسات مالي و اعتباري دولتي و خصوصي و اجراي کليه امور مجاز مرتبط با موضوع شرکت و مطابق با قانون تجارت در روند توسعه می باشد.تیم خبره و کاردان شرکت صمیم پاکان نامی با بررسی و ارزیابی سلیقه ها و بودجه ای که عروس و داماد ها در اختیار آن ها قرار می دهند بهترین گزینه ها را پیشنهاد می نمایند.

اولین کاری که به وسیله ی تیم تشریفات عروسی صمیم پاکان نامی باید صورت بگیرد معرفی و انتخاب یک باغ عروسی می باشد که نسبت به فصل برگزاری مراسم،میزان بودجه،تعداد مهمانان،سلیقه عروس و داماد و شیوه ی برگزاری مراسم عروسی بهترین و مناسب ترین گزینه را به همشهریان محترم در اشتهارد پیشنهاد می نمایند.به عنوان مثال در فصل پاییز و زمستان و ابتدای بهار که هوا سرد است و احتمال بارندگی وجود دارد بهترین گزینه تالار عروسی می باشد و در نیمه دوم فصل بهار و تابستان می توان باغ تالار را انتخاب نمود.

وظایف تشریفات عروسی

1.مدیریت.

2.تزئین اتاق عقد عروس.

3.گل آرایی جایگاه عروس و داماد.

4.گل آرایی ماشین عروس.

5.همه ی موارد فوق الذکر با توجه به سلیقه وخواسته های عروس و داماد انجام می شود ، که البته فراهم نمودن ماشین عروس هم توسط این موسسات صورت می گیرد.

6.از جمله کارهایی که موسسات خدمات مجالس باید انجام دهند.معرفی یک گروه موسیقی مناسب با معیارها ،سلایق و اعتقادات عروس و داماد می باشد.

7.معرفی و انتخاب یک آتلیه عروسی خوب با فضای زیبا جهت عکس های عروس و داماد از دیگر وظایف تشریفات عروسی می باشد. آتلیه و عمارت عکاسی به منظور همه ی عروس و دامادها اهمیت زیادی دارد زیرا تمام لحظه ها و خاطرات زیبای مراسم عروسی توسط آتلیه ثبت می گردد و تیم تشریفات عروسی شرکت صمیم پاکان نامی وظیفه دارد با توجه به خواسته ها ،نیازها و سلیقه و بودجه ی عروس و داماد بهترین گزینه ممکن را به آنها معرفی نمایند.

8.معرفی نمودن یک فروشگاه کارت عروسی خوب که تنوع زیادی هم داشته باشد از دیگر کارهایی است که تیم تشریفات عروسی شرکت صمیم پاکان نامی باید انجام بدهد.

با مجموعه در تماس باشید

02634207377

09354404849

09916276797

02634607581

info@samim-pakan.com