logo

صمیم پاکان نامی

نظافت اماکن اداری در کرج - نظافت اماکن عمومی در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی نظافت اماکن اداری در کرج - نظافت اماکن عمومی در کرج پرداخته شده است مقاله را مطالعه کنید.

نظافت اماکن اداری و عمومی در کرج یکی از کارهایی است که شرکت صمیم پاکان نامی به وسیله ی تیم خبره و کاردان خود به مشتریان محترم خود در کرج ارائه می نماید مقاله ای که در ذیل برای شما تهیه شده است درباره ی نظافت اماکن اداری در کرج  و نظافت اماکن عمومی در کرج می باشد مقاله را بخوانید و چنانچه با هر سوال و موردی مواجه شدید می توانید با ما تماس بگیرید.

نظافت اماکن اداری در کرج

فرقی نمی کند که شرکت و محل کار شما یک اداره کوچک باشد و یا یک شرکت بزرگی که در یک مجتمع تجاری بزرگ و شلوغ است در هر صورت در این اماکن با رفت و آمد زیادی مواجه می باشید.

لازم و ضروری است که یک محیط تمیز برای جلب رضایت مشتری و رضایت کارمند در واحدهای تجاری و یا شرکت های کوچک داشته باشید.لذا شرکت ها و اماکن اداری تجاری بزرگ مقررات و قوانین دارند و آن این می باشد که ازجانب شرکت های خدماتی نظافتی نیروهایی را جهت نظافت به کار می گیرند و همه وظایف دارند که از این آیین نامه های نظافتی تبعیت کنند.

به طور معمول شرکت ها و مجتمع های تجاری جهت انجام خدمات نظافت از شرکت خدمات نظافتی که معتبر و با اعتبار می باشند کمک می گیرند.زیرا می دانند که این گونه از شرکت های خدماتی نظافتی برای انجام این امر بهتر می باشند و نیروهای ماهر و با تجربه نظافتی را برای نظافت این اماکن می فرستند.

نظافت اماکن عمومی در کرج

اماکن عمومی محل رفت و آمد دائمی اشخاص است و نظافت اماکن عمومی سخت تر است.زمانی که هوا بارانی و برفی است با کفش های کثیف و آلوده وارد اماکن عمومی می شوندنظافت اماکن عمومی امری مهم تلقی می شود که به طور معمول در ساعن های آخر محل نظافت انجام می گردد بنابراین اماکن عمومی یکی از مکان های آلوده می باشد که نیازمند روزانه می باشد.

 شرکت صمیم پاکان نامی به شماره ثبت 36356با استفاده از نیروی انسانی آماده  ارائه کليه خدمات تشريفات مجالس .تعیین تم تولد وگل ارایی.بادکنک آرایی و جشن تعیین جنسیت و صفر تا صد مجالس عروسی....فرستادن آشپز و کمک آشپر همراه با پرسنل جهت پذیرایی و سرو غذا و زيباسازي شهري، تعمير و نگهداري، ارائه خدمات عمومي وسرایداری و نگهبانی و نظافتي اعم از نظافت اماکن و معابر عمومي و خصوصي مجتمع هاي تجاري اداري مسکوني، اجراي کليه المانهاي شهري، رنگ آميزي، جدول کشي، آذين بندي، اجرا و نگهداري فضاي سبز، امور باغباني، خريد و فروش و صادرات و واردات کليه کالاهاي مجاز بازرگاني – اخذ و اعطاي نمايندگي از شرکت و موسسات داخلي و خارجي – اخذ وام و تسهيلات ريالي و ارزي و گشايش اعتبارات اسنادي (ال سي) براي شرکت از کليه بانکها و موسسات مالي و اعتباري دولتي و خصوصي و اجراي کليه امور مجاز مرتبط با موضوع شرکت و مطابق با قانون تجارت در روند توسعهاسرع وقت می باشد. همچنین شستشوی پارکینگ ها و حیاط ها  در استان البرز و شهرستان کرج در صورت امکان می باشد.

با مجموعه در تماس باشید

02634980372

09354404849

09916276797

02634607581

info@samim-pakan.com