logo

صمیم پاکان نامی

نظافت منزل در طالقان

نظافت منزل در طالقان

با عنایت به تغییر شرایط اقتصادی در جامعه کنونی ایران یکی از مشکلات اصلی در خانواده های ایرانی نظافت منزل می باشد خصوصا زمانی که خانمها هم مشغول کار و فعالیت بیرون از منزل می باشند.

نظافت منزل در طالقان

امروزه سبک زندگی مردم هم تغییر کرده است و مردم به آپارتمان نشینی روی آورده اند به همین سبب نیاز است تا گروهی به شکل تخصصی مبادراتی را در حوزه نظافت انجام بدهند.شرکت صمیم پاکان نامی با بهره گیری از تجربه و دانش اشخاص با تجربه و کاردان آماده ارائه خدمات نظافت منزل در طالقان می باشد .

 انتخاب شرکت خدماتی کار مهم و با اهمیت زیادی است.زیرا نظافت و تمیزی با سلامت جسمی و روحی اشخاص ارتباط مستقیمی دارد و تا هنگامی که مجیط زندگی شخصی تمیز نباشد نمی تواند به آرامش روحی برسد و نمی تواند دیگر فعالیت هایی که به محیط مربوط می باشد را ساماندهی کند به موجب همین امر باید در انتخاب شرکت خدمات نظافتی دقت نظر داشته باشید تا بتوانید اشخاص سودجو و متقلب را از اشخاص فریبکار و متقلب تشخیص بدهید.

شرکت صمیم پاکان نامی  علاوه بر خدمات نظافت منزل آماده ارائه خدماتی به شرح ذیل نیز می باشد:

ارائه کليه خدمات تشريفات مجالس .تعیین تم تولد وگل ارایی.بادکنک آرایی و جشن تعیین جنسیت و صفر تا صد مجالس عروسی....فرستادن آشپز و کمک آشپر همراه با پرسنل جهت پذیرایی و سرو غذا و زيباسازي شهري، تعمير و نگهداري، ارائه خدمات عمومي وسرایداری و نگهبانی و نظافتي اعم از نظافت اماکن و معابر عمومي و خصوصي مجتمع هاي تجاري اداري مسکوني، اجراي کليه المانهاي شهري، رنگ آميزي، جدول کشي، آذين بندي، اجرا و نگهداري فضاي سبز، امور باغباني، خريد و فروش و صادرات و واردات کليه کالاهاي مجاز بازرگاني – اخذ و اعطاي نمايندگي از شرکت و موسسات داخلي و خارجي – اخذ وام و تسهيلات ريالي و ارزي و گشايش اعتبارات اسنادي (ال سي) براي شرکت از کليه بانکها و موسسات مالي و اعتباري دولتي و خصوصي و اجراي کليه امور مجاز مرتبط با موضوع شرکت و مطابق با قانون تجارت در روند توسعه.

خدمات نظافتی در طالقان تنها مختص به محل سکونت نیست و حتی شرکت های و سایر ارگان ها هم می توانند برای راحتی کار و تمیزی بهتر وضد عفونی شدن محیط کار خود از این افراد بهره جویند . خدمات نظافت در طالقان یکی از کم سودترین مشاغل در شهر کرج می باشد و تمامی دوستانی که در حوزه خدمات منزل در کرج در فعالیت هستن تنها جهت رفع مشکلات و کمک به مردم به ارائه خدمات می پردازند . شرکت صمیم پاکان نامی پیشرو در خدمات نظافتی و نگهداری به خصوص خدمات نظافت منزل در کرج با قیمت فوق العاده مناسب میباشد در صورت نیاز به این خدمات با شرکت صمیم پاکان نامی تماس حاصل نمایید.

با مجموعه در تماس باشید

02634207377

09354404849

09916276797

02634607581

info@samim-pakan.com