logo

صمیم پاکان نامی

فینگرفود در گلشهر

فینگرفود در گلشهر

همه ی ما به گونه ای اسم فینگرفود به گوشمان خورده است و یا در مهمانی ها،مجالس،عروسی ها و مجالس دیگر با انواع فینگرفودها مواجه شده ایم بدون آن که اطلاعاتی در این زمینه داشته باشیم حال ما در این نوشتار درباره ی فینگر فود اطلاعاتی را ارائه می نماییم هدف اصلی از ارائه این مقاله توضیحاتی درباره ی فینگرفود در گلشهر که یکی از شهرستان های کرج است می باشد شرکت صمیم پاکان نامی با بهره گیری از تجربه اشخاص کاردان و با تجربه آماده ارائه خدمات آشپزی،خدمات تشریفات مجالس،باغبانی و......می باشد بنابراین می توانید همه ی امور مجالس خود را به ما بسپارید.

فینگرفود در گلشهر

فینگر فود به معنای غذای انگشتی می باشد فینگر فود یعنی غذایی که بتوان آن را بدون دخالت قاشق و چنگال میل نمود به بیان دیگر هر غذایی که بتوان به سادگی خورد یک نوع فینگرفود است.

بعضی از افراد بر این باورند که از ابتدای آفرینش فینگرفود وجود داشته است هنگامی که وسیله ای جهت صرف غذا وجود نداشته باشد و همه چیز با دست و انگشتان خورده می شد.اما جهت آن که بدانیم فینگرفود به شکل و معنی امروزی از کجا شکل گرفته است منابعی در تاریخ وجود دارد.

با توسعه و گسترش تاسیس کافه های کوچک در نقاط مختلف آمریکا در سال 1319مالکان کافه ها تصمیم گرفتند تا برای مشتریان خود غذاهای ساده ای را مهیا نمایند.غذاهایی که مانند میان وعده باشد و سختی های تهیه ی غذاهای معمولی را هم نداشته باشد.

آن ها ترجیح دادند غذاها و خوراکی هایی را آماده کنند که به راحتی و با دست برداشته و خورده شود وملزم به  قاشق و چنگال نباشد آن جا بود که فینگرفود به وجود آمد.

با مرور زمان فینگرفودها در کشورهای غربی جایگاه ویژه ای پیدا کردند، تا جایی که به عنوان غذای اصلی نیز سرو می شوند.

با گذشت زمان در کشورهای غربی فینگرفود ها جایگاه خاص و ویژه ای پیدا کردند تا جایی که به عنوان غذای اصلی هم سرو می شوند.

ولی مردم فرانسه به فینگرفود کاناپه( به معنای جایی برای استراحت) می گویند.

به طور معمول کاناپه از یک قطعه نان تست شده و یا سرخ شده تشکیل شده است که روی آن با مواد مختتلف پر شده است و به معنی غذایی می باشد که برروی نان استراحت می کند.

با سپری شده زمان کاناپه واژه ای شده است که به صورت گسترده به همه ی غذاهای کوچکی که در مهمانی ها سر می شود تبدیل شده است.

در کشورهای آسیایی علی الخصوص در کشور ایران هم از زمان های گذشته فینگرفود با اسم های مختلف وجود داشته است.

غذاهایی مانند کوکوها، بادمجان شکم پر، لقمه های الویه و یا حتی ته چین مرغ از نمونه های فینگرفود هستند که جایگاه خوبی نیز در غذاهای ایرانی دارند.

فینگرفود ها به علت نکته های مثبتی که دارند، روز به روز در انواع میهمانی ها و منوهای غذایی، جایگاه بهتری پیدا می کنند. به طور مثال، فینگرفود بهترین انتخاب برای مهمانی نامزدی است، فینگرفود بهترین انتخاب برای میهمانی های سلف سرویسی مانند جشن تعیین جنسیت است، فینگرفود بهترین انتخاب برای پیش غذای یک میهمانی مجلل مانند عروسی است، فینگرفود بهترین انتخاب برای منوی غذای یک مهد کودک است.

کلیه ی امور مجالس و مهمانی های خود را به شرکت صمیم پاکان نامی بسپارید.

با مجموعه در تماس باشید

02634207377

09354404849

09916276797

02634607581

info@samim-pakan.com