logo

صمیم پاکان نامی

فینگرفود در فردیس

فینگرفود در فردیس

در مقاله ی ذیل تلاش بر آن داشته ایم تا درباره ی فینگر فود که امروزه یکی از غذاهای اصلی درمهمانی ها محسوب می شود مطالبی را ارائه نماییم شرکت صمیم پاکان نامی با بهره گیری از تجربیات افرادکارآمد و با تجربه آماده ارائه خدماتی مانند آشپزی و فرستادن پرسنل آشپز به مهمانی ها و مجالس و خدمات دیگری مثل نظافت،تشریفات و... به همشریان محترم در فردیس می باشد.

فینگرفود در فردیس

فینگرفود دارای معانی مختلفی مانند غذای انگشتی،غذای لقمه ای، لقمه های کوچک و... می باشد.حتما شما هم در جشن ها،سمینارها،عروسی یا تولد طعم فینگرفود ها را چشیده این و به این غذای لذیذ علاقه مندید.اشخاص بسیارزیادی بر این باورند که فینگرفود غذای جدیدی می باشد اما این گونه نمی باشد و فینگرفود در گذشته هم به صورت نان و پنیر و سبزی،نام و پنیر و گوجه و انواع کوکو و........وجود داشت که در دنیای امروز به صورت فینگرفود سرو می گردد.

دو نکته مهم وجود دارد نخست اینکه خلاقیتی که در غذاهای ایرانی وجود دارد و افزوده شدن انواع دیگری از غذاهای کشورهای دیگر و چیده شدن آن ها در کنارهم فینگرفودها را در دسته ی پر طرفدارترین غذاها قرار داده است.

تنوع فینگرفودها به اندازه ای می باشد که رده بندی آن ها کار سخت و دشواری می باشد.یکی از رایج ترین و متداول ترین رده بندی ها به صورت ذیل می باشد:

  1. فینگرفودهای گرم که مطلوب است در همان محل سرو شوند و این فینگرفودها اعم از کباب مغولی،روماکی،کنتاکی،اسپایسی تایلندی و... می باشد.
  2. فینگرفودهای سرد که در یخچال نگهداری می شوند و جهت مهمانی هایی که کوچک می باشند تهیه و سرو می شوند مانند تارت الویه،کاناپ کوکو و....
  3. فینگرفود دریایی:این نوع فینگرفودها از انواع سوشی،میگو،ماهی و.... تهیه می گردد این گونه از غذاها سلیقه ای می باشد اما طرفداران بسیار زیادی دارد.

این موضوع که کدام فینگرفود برای مراسم ما مناسب می باشد امری مهم و با اهمیت محسوب می شود.

ولی برای این موضوع محدودیت خاصی وجود ندارد بیشتر جهت مراسم و مهمانی هایی که امکان گرم کردن فینگرفود گرم وجود ندارد از فینگرفود سرد استفاده می شود.در فصولی که هوا سرد است فینگرفودهای گرم طرفداران بیشتری دارند.فینگرفود در لغت به معنای غذای انگشتی می باشد ولی در اندازه های کوچک و به اندازه ی بندانگشت،میان وعده و....سرو می شوند.دلیل نامگذاری فینگرفود این می باشد که به راحتی می توان آن را با دست خورد.

این گونه از غذاها مقابل غذاهای جرب و سنگین و پرکالری قرار می گیرد و با چاقو و چنگال سرو می گردد.

در کشورهای غربی فینگرفود به عنوان پیش غذا مورد اسفاده قرار می گیرد د کشورهای غربی فینگرفودها در مراسمی مانند عروسی ها،جشن ها،تولدها و نامزدی ها طرفداران بسیار زیادی دارد.

شرکت صمیم پاکان نامی آماده ارائه هرگونه خدمات اعم از  خدمات تشريفات مجالس .تعیین تم تولد وگل ارایی.بادکنک آرایی و جشن تعیین جنسیت و صفر تا صد مجالس عروسی....فرستادن آشپز و کمک آشپر همراه با پرسنل جهت پذیرایی و سرو غذا و زيباسازي شهري، تعمير و نگهداري، ارائه خدمات عمومي وسرایداری و نگهبانی و نظافتي اعم از نظافت اماکن و معابر عمومي و خصوصي مجتمع هاي تجاري اداري مسکوني، اجراي کليه المانهاي شهري، رنگ آميزي، جدول کشي، آذين بندي، اجرا و نگهداري فضاي سبز، امور باغباني، خريد و فروش و صادرات و واردات کليه کالاهاي مجاز بازرگاني – اخذ و اعطاي نمايندگي از شرکت و موسسات داخلي و خارجي – اخذ وام و تسهيلات ريالي و ارزي و گشايش اعتبارات اسنادي (ال سي) براي شرکت از کليه بانکها و موسسات مالي و اعتباري دولتي و خصوصي و اجراي کليه امور مجاز مرتبط با موضوع شرکت و مطابق با قانون تجارت در روند توسعه می باشد.

با مجموعه در تماس باشید

02634980372

09354404849

09916276797

02634607581

info@samim-pakan.com