logo

صمیم پاکان نامی

نظافت منزل در ماهدشت

نظافت منزل در ماهدشت

شرکت صمیم پاکان نامی قصد دارد در این نوشتار درباره ی نظافت منزل در ماهدشت به ارائه مطالبی بپردازد تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

نظافت چیست؟

به پروسه و فعالیت هایی که به منظور تمیز نمودن موادی مانند گرد و خاک و عوامل عفونی و... انجام می شود نظافت گفته می شود.در بسیاری از زمینه ها تمیز کردن به صورتهای نختلف روی می دهد و در هنگام نظافت از شیوه های مختلف استفاده می گردد.

نظافت منزل در ماهدشت

امروزه خانم هایی که هم خانه دار هستند و هم شاغل می باشند  قادر به انجام فعالیت های نظافت نمی باشند به همین دلیل امور نظافت خود را به شرکت های خدماتی مانند شرکت صمیم پاکان نامی می سپارند.شرکت صمیم پاکان نامی با به کار گیری اشخاص با تجربه و کاردان آماده ارائه خدماتی به همشهریان محترم در استان البرز و حومه از قبیل ارائه کليه خدمات تشريفات مجالس .تعیین تم تولد وگل ارایی.بادکنک آرایی و جشن تعیین جنسیت و صفر تا صد مجالس عروسی....فرستادن آشپز و کمک آشپر همراه با پرسنل جهت پذیرایی و سرو غذا و زيباسازي شهري، تعمير و نگهداري، ارائه خدمات عمومي وسرایداری و نگهبانی و نظافتي اعم از نظافت اماکن و معابر عمومي و خصوصي مجتمع هاي تجاري اداري مسکوني، اجراي کليه المانهاي شهري، رنگ آميزي، جدول کشي، آذين بندي، اجرا و نگهداري فضاي سبز، امور باغباني، خريد و فروش و صادرات و واردات کليه کالاهاي مجاز بازرگاني – اخذ و اعطاي نمايندگي از شرکت و موسسات داخلي و خارجي – اخذ وام و تسهيلات ريالي و ارزي و گشايش اعتبارات اسنادي (ال سي) براي شرکت از کليه بانکها و موسسات مالي و اعتباري دولتي و خصوصي و اجراي کليه امور مجاز مرتبط با موضوع شرکت و مطابق با قانون تجارت در روند توسعه می باشد.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت نیاز به پرسنل خدماتی برای نظافت منزل خود می توانید با شرکت صمیم پاکان نامی تماس بگیرید.

با مجموعه در تماس باشید

02634207377

09354404849

09916276797

02634607581

info@samim-pakan.com